Chelsea gjen zëvendësuesin e Terryt

129

Kostas Manolas, mbrojtësi i Romës, pritet ta zëvendësojë kapitenin e Chelseas, John Terry

Drejtuesit e Chelseas ia kanë vërë syrin mbrojtësit të Romës dhe e duan gjatë afatit kalimtar të verës, raporton Sky Sport Italia.

Ai shihet si zëvendësues i kapitenit të Chelseas, John Terry, i cili në verë pritet të largohet nga skuadra ku ia kushtoi gjithë karrierën.