Çfarë fshehu Zidane poshtë tavolinës në konferencën për shtyp pas ndeshjes? (VIDEO)

133

Zinedine Zidane është nga ata njerëz që i pëlqen shumë të përtyp çamçakëz, madje ai këtë e bën shumë shpesh gjatë ndeshjes.

Tekniku francez i emocionuar nga fitorja e madhe në Camp Nou, u nis drejtë sallës ku mbahet konferenca për shtypë dhe sapo u fut brenda i ra ndërmend se është duke përtypur çamçakëz dhe nuk është etike të flasësh me gazetarë në atë mënyrë.

I zënë ngushtë Zidane e ngjiti atë poshtë tavolinës dhe pastaj e hoqi teksa po largohej.

Por, e gjitha kjo u zbulua të nesërmen nga mediat spanjolle, ndërkohë ndiqni video

 

https://www.youtube.com/watch?v=fiCpqLraSX0