Buzëqesh Barcelona (Video)

155

Fitorja e thellë e Barcelonës ndaj Deportivo La Corunas, me rezultat 8:0 e ka rikthyer buzëqeshjen te Barcelona, e cila kishte pësuar tre humbje radhazi.

Kjo është vërejtur edhe në fytyrat e Lionel Messit, Neymarit dhe Luis Suarezit, të cilët kanë qenë në disponim gjatë stërvitjes së fundit të skuadrës.