Bouremouth-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat? (Video)

98

Me golat e Firmino dhe Sturridge, Liverpooli e ka mposhtur të ngushtë Bournemouthin 2:1 në udhëtim. Për vendësit shënoi King.

Me këtë fitore Liverpool është ngritur në pozitën e shtatë në tabelë me 51 pikë të grumbulluara, ndërsa ndeshjen e radhës e zhvillon në ‘Anfield’, ndaj Evertonit.

https://www.youtube.com/watch?v=628IfquOlVU