“Bombardon” Llapi, zyrtarizon portierin e njohur!

1019

Vajtjet dhe ardhjet në afatin kalimtar të verës po bëhen shumë interesante këtë vit në futbollin kosovar.

Klubi Futbollistik “Llapi” ka goditur përsëri duke transferuar portierin e njohur.

Llapjanët kanë nënshkruar kontratë me Ilir Avdylin, raporton Gazetasheshi.com

Avdyli së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e Feronikelit.

Më poshtë e gjeni njoftimin e plotë: /Gazeta Sheshi/