Bilali po shkëlqen në futbollin sllovak, realizon gol dhe asiston

142

Lutfi Bilali është duke kaluar momente të mira në futbollin sllovak me skuadrën e Bardejov, shkruan Gazetasheshi.com

Së fundmi, futbollisti shqiptar ka realizuar një gol dhe ka asistuar një herë për fitoren e skuadrës së tij kundër Dukla Banska Bystrica.

Skuadra e Bardejov triumfoi me rezultatin 3-1.

Më poshtë mund ta shikoni golin dhe asistimin e ish-futbollistit të Arbërisë:

/Gazeta Sheshi/