Big Basta lajmëron projektin e ri me djalin në krahë (FOTO LAJM)

182

Big Basta tashmë baba i një djali të vogël të quajtur Lian, njofton që shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri.

Këtë lajm e ka sjellë dhe më bukur më anë të një fotojë të postuar në rrjetin social Instagram.

Ai ka postuar një foto bashkë me të birin në krahë ku shkruan: “Ska nevojë për fjalë! Me zemrën time duke marrë bekimin e suksesit të radhës”.

Në fakt vëmendjen e ka marrë ai dhe djali i tij Lian, ku komentuesit ndër to dhe bashkëpuntoret e tij si Soni Malaj dhe Çiljeta Xhilaga kanë uruar Big Bastën për ëngjëllin e vogël që mbante në krah.

248164