Bayernit i mjafton barazimi (Video)

140

Bayern Munich është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve me rezultat të përgjithshëm 3:2 ndaj Benficas.

Bayerni dhe Benfica kanë barazuar 2:2 në ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Skuadra gjermane kalon tutje me rezultat 3:2, pasi në përballjen e parë në Gjermani kishte fituar 1:0.

Vidal dhe Muller shënuan për bavarezët në këtë ndeshje, ndërsa Jimenez dhe Talisca për ekipin portugez.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=T0cUEb62TB8