Bayerni zyrtarizon dy blerjet e mëdha (Foto)

224

Skuadra gjermane, Bayern Munchen sot ka zyrtarizuar dy blerjet më të reja, Mats Hummels dhe Renato Sanchez.

Dy lojtarët që luajtën sezonet e kaluara te skuadrat, Borussia Dortmund dhe Benfica sot u zyrtarizuan si lojtarë të ri të kampionit gjerman.

Hummels do ta bartë fanellën me numër 5 ndërsa Sanches 35.