Bayerni mund ta humbë yllin e skuadrës

133

Mesfushori francez i Bayern Munich, Franck Ribery, ka vënë në pikëpyetje vazhdimin e kontratës me kampionin gjerman.

Ribery ka kontratë me Bayernin deri në vitin 2017.

“Nuk kam dëgjuar ende asgjë në lidhje me kontratën time. Ne kemi ende për të zhvilluar bisedime, por të gjithë e dinë që jam i aftë dhe dua të vazhdojë të luaj për aq kohë sa të jetë e mundur”, u shpreh Ribery.