Batutat më interesante të duelit Barcelona – Real Madri (Foto)

155

Real Madrid ka triumfuar në duelin kryesor të vitit përballë Barcelonës (1-2), dhe me këtë rast kanë shpërthyer batutat në rrjetet sociale. Mirëpo, përkundër disfatës edhe tifozët blaugrana kanë gjetur kohë të tallin madrilienët, transmeton Gazeta Sheshi.

Në vazhdim ju lëmë ti shijoni ato:

1459620849_068444_1459622039_album_grande 1459620849_068444_1459622040_album_grande 1459620849_068444_1459622041_album_grande 1459620849_068444_1459622045_album_grande 1459620849_068444_1459630634_album_grande 1459620849_068444_1459630640_album_grande 1459620849_068444_1459701272_album_grande