Barcelona-Valencia, rezultat i pabesueshëm (Video)

165

Barcelona është shokuar nga Valencia, duke humbur në shtëpi 2:1. Golat për mysafirët i shënuan Ivan Rakitic (auto-gol) dhe Santi Mina, ndërsa për Barcën realizoi Lionel Messi. Tani Barcelona pikë të barabarta me Atleticon dhe një më shumë se Reali.

https://www.dailymotion.com/video/x454odj_rakitic-0-1-own-goal-barcelona-valencia-17-04-16_sport

 

https://www.dailymotion.com/video/x454ne1_barcelona-0-2-valencia-santi-mina-goal-17-04-2016_sport

 

https://www.dailymotion.com/video/x454s3b_lionel-messi-goal-barcelona-1-2-valencia-primera-la-liga-bbva-17-4-2016_sport