Barcelona prezanton fanellat e reja për sezonin 2021/22

127

Barcelona ka bërë publike fanellat e reja.

Klubi i Barcelonës ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2021/22, shkruan lajmi.net.

Dizajni i fanellave të reja është më ndryshe sesa jemi parë t’i shohim fanellat e Barcelonës në të kaluarën.

Ndërkohë, llogo e Barçës shfaqet në të majtë në ngjyrat e saj të zakonshme, me një logo të bardhë Nike në të djathtë. Në pjesën e pasme, pak poshtë qafës, ka një flamur katalanas, ndërsa emrat dhe numrat e lojtarëve, dhe logoja e UNICEF, janë shtypur me të bardha këtë sezon.

Prezantimin e fanellave morën pjesë Ansu Fati dhe Pedri.