Bale bëhet baba sërish, ky është emri i vajzës (Foto)

172

Gareth Bale është bërë sërish baba.

Futbollisti i Real Madridit, Gareth Bale, ka njoftuar se është bërë baba për herë të dytë.

Uellsiani dhe gruaja e tij Emma Rhys-Jones, e sollën në jetë një tjetër vajzë, të cilën kanë vendosur ta quajnë Nava Valentina.

“I lumtur të mirëpres edhe një tjetër vajzë të bukur në familjen tonë. Nava Valentina Bale”, shkruan uellsiani.

bale-daughter