Cavani kundër VAR-it: Feston dhe pastaj goli yt anulohet pasi i...

Sulmuesi i Manchester United ka dalë kundër sistemit VAR. Cavani deklaroi hapur që është kundër sistemit var për arsye se e prishë emocionin e lojës...

Cavani kundër VAR-it: Feston dhe pastaj goli yt anulohet pasi i...

Sulmuesi i Manchester United ka dalë kundër sistemit VAR. Cavani deklaroi hapur që është kundër sistemit var për arsye se e prishë emocionin e lojës...

Cavani kundër VAR-it: Feston dhe pastaj goli yt anulohet pasi i...

Sulmuesi i Manchester United ka dalë kundër sistemit VAR. Cavani deklaroi hapur që është kundër sistemit var për arsye se e prishë emocionin e lojës...
- Advertisement -

90 minuta larg titullit të kampionit

Prishtina ndodhet një pikë larg titullit të kampionit, ku po i mungon tash e tetë...

Katër futbollistët e mbetur te Prishtina që festuan titullin e vitit 2013

Prishtina ka bërë një nga rikthimet më senzacionale në histori të Superligës së Kosovës. Kryeqytetasit ishin...

Leicester City triumfon ndaj Chelseat dhe shpallet kampion i FA Cup

Ka përfunduar finalja e FA Cup ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt. Ndonëse pati raste dhe skuadrat...

“Forca” reagojnë ashpër për rënien nga Liga e Parë: Turpi qoftë mbi ju, Bajrush Kajtazi dhe Xhafer Tahiri realizuan qëllimet e tyre

Klubi futbollistik "Vushtrria" kanë rënë nga Liga e Parë dhe nga sezoni i ardhshëm do...

KFF Mitrovica kampione e Kosovës për edicionin 2020/21

KFF Mitrovica është shpallur kampione për edicionin 2020/21 në Superligën e femrave, shkruan Gazetasheshi.com. Vashat mitrovicase...

Bislimi thotë se Malisheva është shembull për skuadrat tjera dhe premton gjëra të mëdha në Superligë

Me 27 ndeshje të zhvilluara, 19 fitore, 3 barazime, dhe 5 humbje, dhe gjithsej 60...