Selmani shkëlqen sërish, kontribon me asistim në fitoren e skuadrës së...

Astrit Selmani ka kontribuar me assitim në fitoren 2:1 të Hammarbyt ndaj Norrkopingut. Ndeshja Hammarby – Norrkoping u zhvillua të dielën dhe i takoi javës...

Selmani shkëlqen sërish, kontribon me asistim në fitoren e skuadrës së...

Astrit Selmani ka kontribuar me assitim në fitoren 2:1 të Hammarbyt ndaj Norrkopingut. Ndeshja Hammarby – Norrkoping u zhvillua të dielën dhe i takoi javës...

Selmani shkëlqen sërish, kontribon me asistim në fitoren e skuadrës së...

Astrit Selmani ka kontribuar me assitim në fitoren 2:1 të Hammarbyt ndaj Norrkopingut. Ndeshja Hammarby – Norrkoping u zhvillua të dielën dhe i takoi javës...
- Advertisement -

Dukagjini – Onixi, ky është rezultati përfundimtar i ndeshjes miqësore!

Dukagjini, e ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore para nisjes së edicionit të ri, shkruan...

Prishtina “bombardon” përsëri në merkato, transferon super mesfushorin kosovar

Skuadra e Prishtinës nuk ka të ndalur në merkato. Ekipi kampion i Superligës së Kosovës, FC...

Deçiq e nis me fitore edicionin e ri në Malin e Zi

Skuadra shqiptare, Deçiqi nga Tuzi, ashtu si i ka hije, e ka filluar edicionin e...

Përfundon ndeshja miqësore ndërmjet Gjilanit dhe Strugës, ky është rezultati!

Gjilani, është ndeshur me skuadrën shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Strugën, shkruan Gazetasheshi.com. Ndeshja ndërmjet 'kuqebardhëve'...

Klubi i Gjakovës i dërgon telegram ngushëllimi familjes së ish-shoferit të tyre ku ndërroj jetë në aksidentin tragjik në Kroaci

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në shtetin e Kroacisë, ku autobusi i linjës...

Ballkani do të përfundoj fazën përgatitore në Turqi, aranzhon tri miqësore njërën me një skuadër të Superligës turke

Ballkani, është duke vazhduar fazën përgatitore para nisjes së edicionit të ri 2021/22, shkruan Gazetasheshi.com. Portokallinjët...