Drita për ta suprizuar Feyenoordin, Prishtina për ta kryer detyrën

Dy klubet kosovare sot i zhvillojnë dy ndeshjet kthyese në kuadër të Ligës së Konferencës. Drita do të luaj kundër gjigantit holandes, Feyenoord në Rotterdam. Ndeshja...

Te fundit

Drita për ta suprizuar Feyenoordin, Prishtina për ta kryer detyrën

Dy klubet kosovare sot i zhvillojnë dy ndeshjet kthyese në kuadër të Ligës së Konferencës. Drita do të luaj kundër gjigantit holandes, Feyenoord në Rotterdam. Ndeshja...

Drita për ta suprizuar Feyenoordin, Prishtina për ta kryer detyrën

Dy klubet kosovare sot i zhvillojnë dy ndeshjet kthyese në kuadër të Ligës së Konferencës. Drita do të luaj kundër gjigantit holandes, Feyenoord në Rotterdam. Ndeshja...

Reagimi i thjeshtë i Mourinhos në postimin e Xhakës, tërheq vëmendjen e mediave sportive

Granit Xhaka duket se do ta mbyllë bashkëpunimin pesëvjeçar me Arsenalin këtë verë dhe do...

Liridon Latifi beson te kualifikimi i Vllaznisë në turin e tretë

Liridon Latifi pritet që të jetë futbollisti që mund të bëjë diferencën te Vllaznia dhe...

Marcelo reagon pas transferimit të Varane në Manchester United

Marcelo pranoi se do t’i mungojë Raphael Varane, i cili u largua nga Real Madrid...

Prishtina jep lajmin e mirë për Zybën, mesfushori e ka kryer operimin me sukses

Klubi i Prishtinës ka konfirmuar se futbollisti, Qëndrim Zyba është operuar me sukses. Zyba u lëndua...

Nuhiu për Feyenoordin: Nuk na tremb forca e tyre, lojtarët do të sakrifikojnë gjithçka

Kryetrajneri i Klubit Futbollistik "Drita", Ardian Nuhiu ka folur në një konferencë për gazetarët në...

Trajneri i Feyenoordit: Duhet të jetë shumë më mirë sesa në Kosovë që të mposhtim Dritën

Trajneri i Feyenoord, Arne Slot është i bindur se skuadra e tij do të kualifikohet...

Cuculi: Shpresojmë që Feyenoordi të jetë në ditën më të keqe, do japim atomin e fundit

Qendërmbrojtësi i Dritës, Ardian Cuculi ka folur në një konferencë për gazetarët në Rotterdam. Drita të...

Përfundon miqësorja mes Skënderbeut dhe Gjilanit, kjo skuadër triumfon

Sport Club "Gjilani" gjatë këtyre ditëve ka qëndruar në Strugë të Maqedonisë së Veriut, aty...

Loriana Kuka: Fitimi i një mdealje në Olimpiadë është synimi më i madh i karrierës time

Loriana Kuka ka folur para sfidës së nesërme. Xhudistja kosovare, Loriana Kuka mund t’i sjellë një...

ZYRTARE: Ballkanit i largohen dy futbollistë

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar se futbollistët, Art dhe Ermir Abazi nuk do të jenë...