Arifhikmeti prezent në këtë ndeshje futbolli (Foto)

174

Xhevdet Jashari i njohur si Arifhikmeti, personazh në serialin “O sa mirë” ka qenë prezent në derbin e Maqedonisë ndërmjet Vardarit dhe Shkëndisë, të cilën në fund e fituan tetovarët 0-1, transmeton Gazeta Sheshi.

Jashari ishte pëkrah me kapitenin e skuadrës Ferhan Hasanin “Bubën” dhe drejtorin sportiv të Shkëndisë Nebi Mustafin. Skuadra e zemrës e gëzoi në fund Xhevdetin duke realizuar fitore midis “Filipit të Dytë” ndaj “romantikëve”, 0-1.

10_26126042281_o/Gazeta Sheshi/