Anglia nuk e fton talentin e Unitedit

137
Trajneri i Anglisë, Roy Hodgson ka zbuluar se nuk ka gjasa që ta ftoj talentin e Manchester United, Marcus Rashford.

Pas debutimit me ekipin e parë të Man United, Rashford impresionoi të gjithë dhe ishte përfolur se mund të ftohet nga ”Tre Luanët” për evropianin France 2016.

”Nuk do të ishte vendim i mirë ta ftoja Rashfordin”.

“Por, ende nuk i dihet edhe pse ai nuk është i gatshëm për një garë të tillë”, u shpreh ish trajneri i Liverpoolit.