Ancelotti: Zidane duhet të vazhdojë edhe sezonin e ardhshëm

150

Carlo Ancelotti, trajneri i ardhshem i Bayern Munchenit, ka folur per Real Madridin dhe te ardhmen e teknikut Zinedine Zidane.

“Champions League nuk eshte e lehte, kerkon shume force, kerkon vemendje te larte dhe pak fat”, ka thene italiani per “Sina Sports”.

“Mendoj se Zidane duhet te vazhdoje si trajner edhe sezonin e ardhshem”, ka shtuar Carlo Ancelotti, transmeton albeu.com.