Allegri e mposht edhe këtë vit Pogban (Video)

142

Allegri ka dalë triumfues edhe një herë në sfidën tjetër kundër futbollistit të tij, Paul Pogba.

Vitin e kaluar Allegri dhe Pogba patën një sfidë se kush shënon më shumë gola nga distanca të largëta, sfidë që e fitoi trajneri Allegri.

Këtë vit, Allegri ka shënuar fitoren e dytë, duke e mposhtur edhe në një sfidë tjetër Pogban.

Për më shumë shikojeni videon:

/Gazeta InfoPress