A u lodhe o Sanchez?!

164

Alexis Sanchez, futbollisti i skuadrës Arsenal ka gjetur kohë për pak pushim gjatë ndeshjes ndaj Evertonit, me ç’rast është zënë nga kameramanët e ndeshjes. Shtatë minuta para fundit, kilianin nuk e kanë mbajtur këmbët duke përfunduar në ulëset e tifozëve, transmeton Gazeta Sheshi.

Sidoqoftë i’a vlejti barra qiranë, pasi Arsenal triumfoj përballë Evertonit në udhëtim me shifrat 0-2, dhe vazhdon luftën për titullin kampion, megjithëse janë tetë pikë prapa liderit Leicester City, që shtatë javë para fundit ka të drejtën e plotë të ëndërroj titullin kampion.

/Gazeta Sheshi/