Lily Aldridge, nudo për revistën franceze

413

Revista “Lui” kishte bërë bujë më parë me setet fotografike “përvëluese” të Rihanës dhe Rita Orës.

Tani eshte modelja e Victoria’s Secret ajo qe ka pozuar per revisten. Ndonese ajo, si nje modele qe eshte, është mësuar të tregojë trupin e saj, kete here e kaloi kufirin për setin fotografik të revistës franceze “Lui”.

30-vjeçarja ka pozuar krejtësisht nudo dhe e mbështetur në një tavolinë, duke u mbuluar vetëm me një peliçe të kuqe për kopertinën.