10 talentët më të mëdhenj në botë

185

Anthony Martial vlerësohet si talenti më i madh në botë.

Goal.com ka publikuar një listë prej 10 futbollistëve më të mirë në botë, listë të cilës i prin ylli i Manchester Unitedit, Anthony Martial.

Në listë po ashtu janë edhe lojtarët si Dele Alli dhe Renato Sanches.

Top 10 talentet:

  1. Anthony Martial
  1. Dele Alli
  1. Renato Sanches
  1. Ousmane Dembele
  1. Marco Asensio
  1. Alen Halilovic
  1. Youri Tielemans
  1. Kurt Zouma
  1. Julian Brandt
  1. Kingsley Coman