Zyrtare: Vllaznia e Pozheranit transferon dy futbollistë nga Drita (FOTO)

Vllaznia e Pozheranit ka arritur marrëveshje me dy ish-futbollistët e Dritës, Almedin Muratin dhe Alban Tusunin, shkruan Gazetasheshi.com.

“Ne keto momente Vllaznia e Pozheranit ka arritur marveshje edhe me dy futbollist tê cilet vinë nga Drita e Gjilanit , ata janë Almedin Murati dhe Alban Tusuni”, njofton klubi nga Pozherani.

Tusuni luan në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë:


ndërkohë Murati në rolin e sulmuesit të qendrës:

Fotografia e Futbolli ne Kosove

/Gazeta Sheshi/