Zyrtare: Verrati nënshkruan me…

453

Mesfushori italian, ka rinovuar për 5 vjet, deri më 2021.

Në këtë mënyrë shuhen shpresat e Real Madridit, Barcelonës dhe Manchester Unitedit për ta pasur në skuadër, përcjellë “Lajmi.net”.

Verratti është qendra e projektit të trajnerit të ri, Unai Emery, për PSG-në.

https://twitter.com/TransferRelated/status/760445955753861121?ref_src=twsrc%5Etfw