Zyrtare: UEFA vendos për orarin e ri të ndeshjes City – M’gladbach

263

Ndeshja mes Manchester Cityt dhe Borussia Monchengladbach do të zhvillohet sot në ora 20:45.

Kjo ndeshje ishte shtyrë mbrëmë për shkak të motit jo të mirë, pasi që reshjet e mëdha të shiut nuk u ndalën.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e UEFA-s

Ndeshja tjetër nga ky grup mes Barcelonës dhe Celticut u mbyll me rezultat të thellë 7-0 për katalunasit.