ZYRTARE: Perisic – Man Utd, ndodh befasia (FOTO)

Ivan Perisic nuk do të transferohet në Manchester United.

Ivan Perisic nuk do të largohet nga Interi gjatë kësaj vere.

Drejtori i Nerazzurrëve, Piero Ausilio ka konfirmuar se kanë refuzuar ofertat nga Manchester United për transferimin e yllit kroat, përcjell “lajmi.net”.

“Perisic po stërvitet me ne dhe deri më tani nuk kemi marrë parasysh asgjë që Manchester United na ka ofruar”, ka deklaruar Ausilio.