Zyrtare: Musa Selmi ndahet me KEK-un

Musa Selimi nuk është më kryetrajner i skuadrës së KEK-ut. Tekniku gjilanas i cili udhëhoqi “elekstricistët” në pjesën vjeshtore të kampionat ka ofruar dorëheqje për arsye personale, shkruan Gazetasheshi.com.

Selimi ka falenderuar udhëheqësinë e klubit, lojtarët dhe tifozët e kësaj skuadre. Ai mori drejtimin e skuadrës së KEK-ut pas largimit të Sami Sermaxhajt, ndërsa tani KEK-u duhet të mendojë për një trajner të ri.

musa/Gazeta Sheshi/