Zyrtare: Liria nuk ndalon, nënshkruan me futbollistin e rradhës (FOTO)

291

Skuadra e Lirisë nuk po ndalon në afatin kalimtar duke transferuar kështu një tjetër futbollist. Fjala është për ish-mbrojtësin e Llapit, Adnan Haxhajn, i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e skuadrës së Prishtinës dhe Vllaznisë së Shkodrës, njofton faqja “Fansat e Futbollit Kosovar”, në facebook.