Zyrtare: Labinot Osmani te Vushtrria

Labinot Osmani është përforcimi i madh i Vushtrrisë. Sulmuesi që edicionin e kaluar djersiti fanellën e Feronikelit, ka vendosur të kontribuojë për ekipin e qytetit të tij, transmeton Gazetasheshi.com.

Lojtari ka arritur marrëveshje njëvjeçare dhe është prezantuar te skuadra e dikurshme e tij.

Vushtrria synon edhe përforcime tjera për t’u rikthyer në elitë.

Fotografia e FC Kosova Vushtrri