Zyrtare: Këto janë fanellat e Kosovës për ndeshjen kundër Finlandës (FOTO)

610

FFK ka zbuluar fanellat edhe sponsorët e rinj të përfaqësuese së Kosovës.

FFK-ja ka prezantuar fanellat e reja, me të cilat përfaqësuesja A, do t’i zhvilloj ndeshjet në kuadër të eliminatorëve për “Rusi 2018”.

Lojtarët e Kosovës do t’i bartin fanellat e kompanisë së veshmbathjeve sportive, Puma.

Së shpejti pritet që Federata të bëjë publike edhe fanellat e dyta dhe të treta.

Po ashtu TEB Bank është sponsor i ri i Përfaqësueses së Kosovës.

ffk 1ffk 2