Zyrtare: Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Real Madrid – Manchester United (FOTO)

Lajme të mira për gjithë tifozët shqiptar që duan ti blejnë biletat e ndeshjes Real Madrid – Manchester United, e cila luhet më 8 gusht në Shkup, raporton Gazetasheshi.com.

Çmimet e biletave janë nga 15 euro deri tek 50 euro, një shumë mjaft e lirë në krahasim me biletat e finaleve të kompeticioneve të tjera.

Për më tepër ja dhe veni ku mund të aplikoni:


/Gazeta Sheshi/