Zyrtare: Ismet Munishi trajner i ri i Dritës

Tashmë është zyrtare. Ismet Munishi është trajner i ri i Dritës. “Telenovela” Munishi-Drita përfundon me një fund të lumtur, me ç’rast tekniku i njohur kosovar ka nënshkruar me skuadrën bardh e kaltër, shkruan Gazeta Sheshi.

Munishi tashmë është prezantuar tek bardh e kaltërit në praninë e presidentit të klubit Valon Murseli. Ismet Munishi do ta zëvendësojë teknikun boshnjak Amir Aliagiç i cili nuk kaloi edhe aq mirë tek Drita.

MunishiMunishi do jetë trajnerii tretë brenda këtij stinori tek gjilanasit, pas Sedat Pajazitit dhe Amir Alagiçit.

/Gazeta Sheshi/