Zyrtare: Interi bën një transferim të papritur (FOTO)

216

Klubi italian, ka arritur marrëveshje për transferimin e Cristian Ansaldit.

Lajmi është konfirmuar nga Interi në Twitter, që i ka publikuar edhe disa statistika të Ansaldit.

Mbrojtësi në sezonin e kaluar ishte pjesë e Genoas, ndërsa në të kaluarën ka luajtur edhe për Atletico Madridin dhe Zenitin.