ZYRTARE: Gjilani firmos me Gentjan Mezanin

Foto: Gentjan Mezani prezantohet zyrtarisht si trajner i ri i SC Gjilani

Skuadra e Gjilanit ditën e sotme ka arritur të finalizoj marrëveshjen me kryetrajnerin nga Shqipëria Gentjan Mezani, ashtu siç kishte raportuar Gazetasheshi.com gjatë ditës së sotme.

Kryetrajneri Mezani, punën në shtabin teknik të skuadrës e fillon nga dita e nesërme, ku do të startoj me stërvitjet dhe do ti bashkangjitet skuadrës, në përgaditjet për vazhdimin e kampionatit.

Ushtruesi i detyrës së kryetrajnerit, Alban Hyseni, do ti rikthehet pozicionit të tijë të mëparshëm si ndihmës i Mezanit.

Lexo gjithashtu edhe:

EKSKLUZIVE: Ky është trajneri ri i Gjilanit

/Gazeta Sheshi/