ZYRTARE: Flamurtari e gjen menjëherë zëvendësuesin e Alban Shillovës

Tervioll Stullqaku sot është transferuar te skuadra prishtinase, KF Flamurtari.

Stullqaku deri sot ka qenë pjesë e KF KEK-ut.

Këtë e ka bërë të ditur Agim Hasani për KTV-në.

Sumuesi do të vije ta zërë vendin e Alban Shillovës, që ka kaluar te Prishtina.

Kuqezinjtë kanë rinovuar me disa lojtarë dhe kanë nëshktuar me Edon Zeqirin.