Zyrtare: City transferon portierin e njohur (Foto)

173

Claudio Bravo është zyrtarizuar si portieri i ri i Manchester Cityt.

Portieri kilian është transferuar nga Barcelona tek klubi anglez, Manchester City.

Transferimi i Bravos i ka kushtuar klubit anglez plot 15.4 milionë funte apo 18 milionë euro.

Marrëveshja në mes të portierin kilian dhe ‘Qytetarëve’ është nënshkruar për katër vite.

bravo