Zyrtare: Bunjaku konfirmon yllin tjetër që refuzoi Kosovën

346
Përparim Hetemaj nuk do të luajë për Kosovën.

Lajmin e ka konfirmuar Albert Bunjaku në konferencën për shtyp.

“Hetemajt i kemi premtuar që nëse luan për Kosovën, nuk do ta grumbullojmë me Finlandën. Por, ai vendosi për Finlandën dhe duhet ta kuptojmë”, deklaroi Bunjaku.

Prej kohësh ai luan në Serie A me Chievon.