Zyrtare: Balotelli ndërron skuadër

204

Edhe zyrtarisht ka përfunduar telenovela e stërzgjatur në krye me Mario Balotellin.

Lojtari është larguar nga Liverpooli për të kaluar në Ligue 1 te Nice.

Sulmuesi italian kaloi te francezët si lojtar i lirë, por ende nuk janë zbuluar detaje tjera.

Në të kaluarën ai ishte pjesë e Interit, Milanit dhe Man Cityt.

CrNjwLcXYAEAwFo