Zyrtare: Atletico bën dy transferime që nuk i ka pritur askush (FOTO)

423

Skuadra e Diego Simeones, ka zyrtarizuar dy futbollistë sot, Diogo Jota dhe Rafael Borre.

Ai i pari u transferua nga Pacos Ferreira, ndërsa Borre u rikthye nga huazimi te Deportivo Cali.

Dy ardhjet e reja janë prezantuar në stadiumin “Vincente Calderon”.

atleti-4_1468509413-1342883 (1)