Zidane me dhimbje koke, Real Madrid merr një lajm të keq

230

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane për ndeshjen e mesjavës kundër Villarrealit nuk do të ketë të gatshëm Pepen dhe Casemiron, ndërsa ngushëllohet me rikthimin e dyshes Bale-Ronaldo.

Sipas të përditshmes sportive madrilene ‘Marca’,  Pepe dhe Casemiro nuk kanë stërvitur me skuadrën dhe me shumë mundësi nuk do të luajnë përballë Villarrealit.

Të mërkurën mbrëma në ‘Santiago Bernabeu’ Bale dhe Ronaldo do të jenë në në dispozicion të Zidanes.

Screenshot_11