Zeneli dhe Berisha ftohen nga Reims për ndeshjen e Ligës së Evropës

Skuadra e Reims do të takohet me Servette në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës.

Francezët kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim, ku pjesë e saj janë edhe Valon Berisha e Arbër Zeneli.

Pritet të shihet se a do të paraqiten dyshja shqiptare nga minuta e parë ndaj Servette.

Takimi luhet nesër dhe fillon nga ora 20:45.