Zbuloni shtëpinë e re lukzose që i kushton 17 mijë paund në muaj Ibrës (FOTO LAJM)

142

Zlatan Ibrahimovich më në fund e ka gjetur shtëpinë që do të jetojë në Manchester, e cila në fakt i ka të gjitha kushtet që ka kërkuar ylli suedez.

Qiraja e saj është e majme dhe shkon në 16 mijë e 500 paund në muaj. Ajo është shumë lukzose dhe ofron në të padyshim edhe pishinë, pa të cilën Ibra me siguri që nuk do ta zgjidhte.

Tashmë ai nuk do të ketë më arsye për t’u larguar në një vend tjetër në Manchester.

Në shtëpinë ere spikat edhe portreti i Jose Mourinhos, i cili është vendosur edhe një imazh i çuditshëm që mund t’i kujtojë Mourinhon.