Zbulohet vlera marramendëse e diamantit në dorën e Georgina Rodriguezit, kjo është shifra e majme

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka zbuluar diamantin e saj në vlerë prej 667,000 funteve.

Ajo ka vendosur diamantin në një gisht të dorës së majtë.

Ronaldo dhe parnerja e tij njihen për jetën e tyre luksoze.

Image

Së fundmi “The Sun” kishte zbuluar se Ronaldo i paguan asaj një pagë mujore prej 80,000 funtesh.

Image