Ylli përforcohet me një basketbollist shqiptar

185

Golden Eagle Ylli është përforcuar me basketbollistin shqiptar, Nikolla Haruni, shkruan Gazetasheshi.com

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi, duke shkruar Haruni është basketbollisti i radhës që do bartë fanellën e skuadrës nga Suhareka.

“Nikolla Haruni do jetë lojtar i radhës cili do e bartë fanelën tonë, ai vjen nga Shqipëria por që gjatë gjith karrieres së tijë si profesionit ka qenë aktiv në Greqi”, thuhet nder tjera në njoftimin e Yllit.

21 vjeçari tashmë ka arritur në Suharek dhe ka filluar stërvitjet me pjesën tjetër të skuadrës.

/GazetaSheshi/