Ylli i Bayernit në lidhje me aktoren e njohur

Futbollist gjerman, Serge Gnabry, kujdeset shumë për jetën e tij private.

Në llogaritë e rrjeteve sociale, gjermani ka vetëm foto të makinave ose veshjeve të tij të shumta dhe asnjë detaj mbi njeriun e tij të zemrës.

Por së fundmi futbollisti i Bayernit i ka dhënë fund aludimeve, pasi është parë për herë të parë në një event publik me aktoren Zhaklin Rene.

Foto e të dyve është përhapur në të gjitha rubrikat e gossip-it në mediet gjermane