Ylli anglez ‘zihet mat’ në Dubai me modelen e njohur

Ylli anglez, James Maddison kaloi pushimet e tij të dimrit duke festuar në Dubai me miqtë e tij dhe me një modele të njohur.

Futbollisti i Leicesterit, kaloi një javë në Lindjen e Mesme me bashkëlojtarin e tij, Ben Chilwell dhe miq nga vendlindja.

Ai gjithashtu u pa nën shoqërinë e modeles 21-vjeçare, Sophie Kenyon.

Dyshja u panë duke kërcyer së bashku, derisa qëndruan duke festuar deri në orët e para të mëngjesit.

ImageImageImageImage