Yll Hoxha shumë pranë kësaj skuadre

310

Yll Hoxha, nuk gjeti akordin me Flamurtarin për të qëndruar edhe një sezon, ndërkohë që tashmë është në bisedime me një tjetër ekip të Superiore.

Është vetë lojtari që është shprehur në Kosovë së po bisedon me Vllazninë, dhe është pranë marrëveshje me shkodranët.

Hoxha njihet mirë nga trajneri Cungu, që e ka patur nën urdhrat e tij te Kukësi i sukseseve europiane, dhe mesfushori ishte ndër zbulimet e sezonit atë vit.