Xhiroja e 23-të zhvillohet në vikend, këto janë çiftet e zjarrta

1678
????????????????????????????????????

Superliga e Kosovës në futboll ndeshjet e xhiros së 23-të do t’i zhvillojë në vikend, shkruan Gazetasheshi.com

Të premten do zhvillohet ndeshja e parë mes Besës së Pejës dhe Trepcës ‘89.

Të shtunën na pret një ndeshje mjaftë e zjarrtë ku Prishtina do t’i bëj konak Llapit.

Ndërsa të dielën nxehtë pritet të jetë në Drenas, ku Feronikeli do e pres Dritën.

Më poshtë e keni orarin e plotë:

E premte (05.03.2021)

Besa – Trepça ’89 13:00

E shtune (06.03.2021)

Prishtina – Llapi 13:00
Gjilani – Arbëria 13:00

E diel (07.03.2021)

Feronikeli – Drita 13:00
Ballkani – Drenica 13:00

/Gazeta Sheshi/