Xhiroja e 22-të në Superligë mbyllet sot me dy ndeshje mjaftë interesante

419

Xhiroja e 22-të në Superligën e Kosovës në futboll mbyllet sot me dy ndeshje mjaftë interesante.

Në Skenderaj, Drenica do t’i bëj konak nënkampionit të Kosovës , Gjilanit, shkruan Gazetasheshi.com

Kurse , nxehtë pritet të jetë edhe në Ferizaj ku Arbëria në cilësinë e vendasit do të përballet me Feronikelin.

Të dy ndeshjet startojnë nga ora 13:00 dhe transmetohet direkt në ‘Art Motion’.

Gjithashtu, Gazeta “Sheshi” do të raportojë minutë pas minute për këto dy ballafaqime.

/Gazeta Sheshi/